Dil Seçin
trende

Kurtköy Eşya Depolama

Kurtköy Eşya Depolama

Güvenilir ve başarılı bir şekilde eşya depolamak isteyenlerin tercih ettiği lider firma olarak İstanbul genelindeki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eşyalarınızın kaliteli ve güveli olarak taşınabilmesi adına Kurtköy eşya depolama olarak birbirinden farklı çözümler sunmanın amacı içerisindeyiz. Üstün hizmet kalitesiyle hareket ederken, çalışmalarımızı Kurtköy dâhil olmak üzere tüm semtlere aktarıyoruz. Nem ve rutubetten arındırılmış olan depolarımızda eşyalarınızı dilediğiniz süre boyunca saklıyoruz. Sadece kişiye özel olan bu depolarımız, belirli aralıklarla temizlenir ve eşyalarınızın kullanım süresi de uzatılır. Bunun yanı sıra tamamen hijyenik olan depolarımızı ziyaret ederek görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Firmamızdan hizmet talep etmenizin ardından ücretsiz ekspertiz personelimiz ev ya da ofislerinize gelerek eşyaları inceler. Daha sonra nakliye araçlarımız bölgeye gelerek taşıma işlemini başlatır. Bu süreden itibaren eşyalarınızın teslim edilme sürecine kadar tüm ürün ve eşyalarınız sigortalı olacaktır. Bu yüzden eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda sigorta firmamız tarafından anında karşılanmaktadır.

Kurtköy Eşya Depolama Çözümleri

İstanbul’daki en iyi depolama firması olarak başarılı çalışanlarımızın yardımıyla taşımacılık ve depolama hizmeti aktarmaya devam ediyoruz. Ev eşyası depolama hizmetlerimizden günümüzde kadar faydalanan müşterilerimiz, olumlu geri bildirimlerle firmamızı tavsiye etmektedir. Eşyalarınızın tüm taşımacılık işlemleri, sadece müşterilerimizin talep ettiği gün ve saatte gerçekleşir. Parça ya da komple eşyalarınızın korunabilmesi için özel olarak hazırlanan depolarımız, güvenlik ve koruma ekibimiz tarafından izlenmektedir. 7 gün 24 saat güvenlik kameralarıyla izlenebilen depolarımızda evrak ve buna benzer ürünleri de gönül rahatlığıyla depolayabilirsiniz. Kurtköy eşya depolama hizmetlerimiz bu şekilde devam ederken, hizmetlerimizden aylık ya da yıllık olarak faydalanabilirsiniz. Ayrıca özenli bir çalışmayla listelenen eşyalarınızı herhangi bir tarihte yeniden talep ederek alabilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Bu hizmetlerden yararlanırken, sektördeki en uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz firmamız İstanbul’daki en büyük depolama şirketleri arasındadır. Bu yüzden eşya depolama hizmetlerimizin yanı sıra fiyatlandırma hakkında detaylı bilgiler almak için bizi aramanız yeterli olacaktır. Kurtköy eşya depolama olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde, uygun nakliyecilik anlayışı ve müşterilerimizi memnun eden fiyat politikasıyla hareket etmeye devam ediyoruz.