Dil Seçin
trende

Maltepe Ev Eşyası Depolama

Maltepe Ev Eşyası Depolama

Maltepe depolama hizmeti vermekte olan firmamız, nakliye ve depolama sektöründe, yeni teknolojik gelişmeleri çalışma sistemine entegre edilmiştir. İstanbul’un en fazla tercih edilen firmaları arasında yerini almıştır. Eşya depolama hizmetimiz tüm İstanbul’da ilçeler bazında verilmektedir. Maltepe ev eşyası depolama ile evinizdeki her türlü eşyayı, temiz ve yüksek güvenlikli depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Firmamız eşyalarınız için kişisel depolama seçeneği sunmaktadır. Dolayısıyla eşyalarınız yabancıların giriş çıkış yapabileceği mekanlarda saklanmaz. Eşyalarınız depolara yerleştirildikten sonra anahtarı size teslim edilir ve sizin belirlediğini üçüncü kişiler haricinde hiç kimse deponuza giremez. Maltepe ev depolama hizmetimiz ile ev eşyalarınızın tümünü ya da ihtiyacınız olan bir kısmını muhafaza edebilirsiniz.

Maltepe Ev Eşyası Depolama ve Ofis Depolama Çözümleri

Maltepe ev eşyası depolama hizmetimiz haricinde Maltepe ofis depolama hizmeti de sunmaktadır. Firmamız, ofislerde fazlalık oluşturan, düzen karşılığına sebep olan eşyalarınızın düzenli ve korunaklı bir biçimde muhafazasını sağlamaktadır. Ofis ve işyerlerinde genellikle arşivlenen evraklar büyük bir yoğunluk oluşturmaktadır. Ancak bu evrakların atılması da söz konusu olamayacağından güvenli bir yerde depo edilmeleri gerekir. Maltepe depolama şirketleri arasında yer alan firmamız, aynı şekilde çeşitli ofis elektronik cihazları ve işyeri kasaları da depolarımızda muhafaza edilebilmektedir. Tüm eşyalarınız çalışanlarımız tarafından kendilerine uygun özellikteki ambalajlama malzemeleri ile paketlenmektedir. Bu malzemeler eşyalarınızın, toz ve nemden etkilenmesini ve rutubetlenmesini önlemektedir. Özel paket malzemelerimiz sayesinde eşyalarınız uzun süreler boyunca depoda dursalar bile zarar görmezler.

Yüksek Güvenlikli Depolar

Maltepe depolama firmaları arasında yer alan firmamız eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için 7 gün 24 saat boyunca bekçi kontrolü sağlamaktadır. Bunun yanında depolar güvenlik kamerası ile kesintisiz olarak izlenmektedir. Eşyalarınıza erişim sağlamak istediğinizde depolarınızı günün 24 saati boyunca ziyaret edebilmeniz ya da depolama hizmetine istediğiniz zaman son verebilmeniz mümkündür.

Sigortalı Depolama

Maltepe ev depolama firmaları arasında yer alan firmamız; yangın, sel, deprem gibi doğal afet durumlarında sigorta kapsamında eşya depolaması hizmeti alabilmeniz mümkündür. Eşyalarınızın her biri depolara yerleştirilmeden önce sigorta güvencesi altına alınmaktadır. Bu sayede eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda bedellerini en kısa süre içerisinde sigorta şirketinden temin edebilmeniz mümkün olur. Maltepe ev depolama şirketleri arasında saygın bir yere sahip olan firmamız ile eşyalarınızı istediğiniz süreler boyunca muhafaza edebilmeniz mümkündür.